www.Voininatangra.org
 
 
 
НАЧАЛО   АКТУАЛНО   ГАЛЕРИЯ   ФОРУМ   ТЪРСЕНЕ
  
   РЕГИСТРАЦИЯ   ВХОД
Саракт

Форум -> Първородният син на Шимон постигнат от Възмездието


Страници: (2) [1] 2  ( последно съобщение ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Първородният син на Шимон постигнат от Възмездието
0tolerance
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



http://www.dnes.bg/article.php?id=55827

Клетвите, които българите изричаха срещу Шимон Кобург-Гота дадоха резултат. Това е чудесно предупреждение за всички останали чифути и чифутстващи, нагърбили се с безнадеждната задача да погубят България- изправили сте се срещу нещо безгранично по-силно от еврейските ви кървави пари и осакатените ръце на 'престолонаследника' ще ви се сторят като благословия, когато започнат да падат главите ви!
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 11:07
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Защо се радваш на чуждото нещастие? Така ли показваш, че си по-добър от тях?
PM
Top
0tolerance
Публикувано на: 16.8.2008, 11:38
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 11:07 AM)
Защо се радваш на чуждото нещастие? Така ли показваш, че си по-добър от тях?

Не знам дали съзнаваш, че аргументът ти е чифутски, но все пак отговарям:
Не се радвам на чуждото нещастие, радвам се на Божествената СПРАВЕДЛИВОСТ.

'Колата е излязла от пътя при неизяснени обстоятелства и се е ударила в дърво.'
Ето за тези неизяснени обстоятелства говорим...
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 11:45
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Да предполагам, че аргументите ми са чифутски винаги, когато не съм съгласен с теб. Предполагам, че ако имаше власта би ме изгорил и на кладата, само защото мисля различно от тебе по въпроса. А защо те оборвам? Защото апелирате че българите сме били духовно извисена нация. В злорадството не виждам нищо извисено. Щом си видял Божията промисъл в тази катастрофа, запази го за себе си. Защо трябва да убеждаваш другите в истинноста на божествените знаци?
PM
Top
0tolerance
Публикувано на: 16.8.2008, 12:09
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 11:45 AM)
Да предполагам, че аргументите ми са чифутски винаги, когато не съм съгласен с теб. Предполагам, че ако имаше власта би ме изгорил и на кладата, само защото мисля различно от тебе по въпроса. А защо те оборвам? Защото апелирате че българите сме били духовно извисена нация. В злорадството не виждам нищо извисено. Щом си видял Божията промисъл в тази катастрофа, запази го за себе си. Защо трябва да убеждаваш другите в истинноста на божествените знаци?

Не, не бих те изгорил на клада- вярвам в сблъсъка на мнения и отстояването им с разумни аргументи. Но в дадения случай не съм настроен за спор.
Виждам, че си особено духовно извисен, защото изисква духовна сила да простиш на враговете си. Ти явно я притежаваш, както и по-голямата част от българите. Аз май не съм от вас- искам враговете ни да се затрият и ако може да страдат и мъките им да предупредят новите кандидат-врагове. И в това си желание видях намеса от висша сила, въздаваща справедливост и баланс; може и да не съм прав- кой съм аз да тълкувам делата Божии или липсата им.
Съветвам те обаче, за да потвърдиш констатацията ми за извисеността ти(не иронизирам), да идеш в църква(ако си християнин) и да запалиш свещ за сина на мадридския крадец или поне да отправиш искрена молба към висшия разум, в който вярваш, да му дари успешно възстановяване. Ако не си вярващ, пий една бира за здравето на човечеца.
Това няма да промени мнението ми, че си сълзлив либерал, но поне ще спечелиш уважението ми със своята принципност.

Бъди здрав!
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 12:40
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Не съм духовно извисен. Просто се интересувам от различни теософски и философски течения. Може да се каже, че вярата ми се крепи на синтез от отделни фрагмменти от тези различни религии и философии. Колкото до враговете ми, опитвам се да не злорадствам, но почти винаги не се получава. И аз съм като теб. Просто гледам да не го показвам с надеждата да създадем по-позитивна среда във форума. Все пак извинявай, ако съм те засегнал сериозно, напоследък съм станал много раздразнителен.
PM
Top
0tolerance
Публикувано на: 16.8.2008, 13:21
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 12:40 PM)
Не съм духовно извисен. Просто се интересувам от различни теософски и философски течения. Може да се каже, че вярата ми се крепи на синтез от отделни фрагмменти от тези различни религии и философии. Колкото до враговете ми, опитвам се да не злорадствам, но почти винаги не се получава. И аз съм като теб. Просто гледам да не го показвам с надеждата да създадем по-позитивна среда във форума. Все пак извинявай, ако съм те засегнал сериозно, напоследък съм станал много раздразнителен.

Оо, съвсем не си ме засегнал, въобще не се притеснявай :)
За по-положителния дух във форума- определено имаш право, нужно е понякога да се разведри обстановката, въпреки нерадостната действителност. Нерядко тук изпадаме в крайно черногледство, от което няма как да спечелим.
Що се отнася до раздразнителността ти- от жегата ще да е :) ще премине с първите свежи септемврийски дъждове.

А Кардамчо го оперирали- може пък и да не се наложи да му режат ръцете ;)
А като се замислиш едно време точно с ръчичиките си са се прощавали крадците. Така са ги наказвали истинските българи в българската България.
Случайност... :)
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 13:29
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Да ама Кардамчо май още не крал от нас. Поне ние не знаем. Виж за тати Симо, с двете ръце съм "за",да му се резнат ръцете smil4334abded4493.gif
PM
Top
antijew
Публикувано на: 16.8.2008, 18:42
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 195
Участник # 747
Дата на регистрация: 10-January 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 11:45 AM)
Щом си видял Божията промисъл в тази катастрофа, запази го за себе си. Защо трябва да убеждаваш другите в истинноста на божествените знаци?

Брех! Като цензур ли да те чувстваме вече и да те питаме, какво може, и какво не може да пускаме?

По темата.
Дали това не е началото на приказката... в която един измислен "цар" доживял смъртта на четиримата си синове...
До колкото си спомням един от синовете на "царя", който имаше участие в някаква португалска компания бе замесен в нечисти сделки за изграждането на една от магистралите ни. Дали не бе този? Няма значение, на всички ще им дойде времето...
"Всеки заслужава това, което е предизвикал! "


--------------------
www.xnetbg.com/ne.swf
PM
Top
0tolerance
Публикувано на: 16.8.2008, 19:23
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07




До колкото си спомням един от синовете на "царя", който имаше участие в някаква португалска компания бе замесен в нечисти сделки за изграждането на една от магистралите ни. Дали не бе този? Няма значение, на всички ще им дойде времето...
"Всеки заслужава това, което е предизвикал! "
----------------


А друг син (Кирил, може и да е същият, за когото ти говориш- за щастие не съм запознат подробно с домоИзчадието на Негово презряно Нищожество) е ортак с милен велчев в лондонския клуб, който ограби България с милиард чрез сделката по трансформиране на държавния ни дълг, а и убеден съм, по още 10 други начина.
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 19:25
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



QUOTE (antijew @ Aug 16 2008, 06:42 PM)
QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 11:45 AM)
Щом си видял Божията промисъл в тази катастрофа, запази го за себе си. Защо трябва да убеждаваш другите в истинноста на божествените знаци?

Брех! Като цензур ли да те чувстваме вече и да те питаме, какво може, и какво не може да пускаме?

По темата.
Дали това не е началото на приказката... в която един измислен "цар" доживял смъртта на четиримата си синове...
До колкото си спомням един от синовете на "царя", който имаше участие в някаква португалска компания бе замесен в нечисти сделки за изграждането на една от магистралите ни. Дали не бе този? Няма значение, на всички ще им дойде времето...
"Всеки заслужава това, което е предизвикал! "

На първия ти въпрос: Защо някой трябва да те цензурира въобще? Ти нямаш ли си собствени задръжки? Ако нямаш има си админи и модератори за тази задача, понеже от тях зависи какво е допустимо да четат посетителите тук. Аз на 0tolerance дадох просто съвет. Той ако поиска може да го приеме, може да го отхвърли. А форумните ни войни с тебе остави за другата тема и да не разводнавяме форума.

По темата. След като го спомена и аз си спомних за този случай. Не помня "принц" Кирил или Кардам беше участник в тази афера, но се чудя къде е божието възмездие за истинските грабители на страната.
PM
Top
iss
Публикувано на: 16.8.2008, 19:27
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 090
Участник # 365
Дата на регистрация: 8-May 06



QUOTE (antijew @ Aug 16 2008, 06:42 PM)
QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 11:45 AM)
Щом си видял Божията промисъл в тази катастрофа, запази го за себе си. Защо трябва да убеждаваш другите в истинноста на божествените знаци?

Брех! Като цензур ли да те чувстваме вече и да те питаме, какво може, и какво не може да пускаме?


antijew,абстрахирай се от другата тема в която спорите и не се заяждай.Ако не схващаш какво иска да каже Bogatir само защото си му ядосан в момента е много жалко.Казвам го приятелски и от личен опит.


--------------------
????-???? ?? ?? ??????? ? ???-??? ?? ?? ????????!
PM
Top
0tolerance
Публикувано на: 16.8.2008, 19:41
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 85
Участник # 1 110
Дата на регистрация: 28-August 07



QUOTE (Bogatir @ Aug 16 2008, 07:25 PM)
Не помня "принц" Кирил или Кардам беше участник в тази афера, но се чудя къде е божието възмездие за истинските грабители на страната.

Кирил се казва, този май привидно в нищо не е замесван.
А възмездието върху децата им не се ли брои за възмездие? Ако греховете на човек се стоварят със страшна сила върху първородния му син, няма ли да носи до края на жалкия си живот този ужасен, непосилен товар. Друг е въпросът дали влечуго (и не само по Д. Айк:) като кобурга въобще реагира по човешки на подобен страшен знак.

Трябва много ясно да кажем, така че да се чуе навред из страната и най-вече да го проумеят паразитите: Синът на кобурга бе постигнат от възмездието за престъпленията на баща си навръх Богородица, излизайки от пътя по странен и неизвестен засега начин и удряйки се в дърво. Не в друг автомобил, не в ограда, не в сграда, а в дърво, в част от живата природа, в частица от Бог.

Надявам се силно дървото да се възстанови от пораженията от Ягуара на Кардам и да продължи да си расте живо и здраво...
PM
Top
Богатир
Публикувано на: 16.8.2008, 21:49
Quote Post


Участник
***

Група: Участници
Съобщения: 204
Участник # 1 356
Дата на регистрация: 20-February 08



Прав си това е страшно наказание за един баща, но само при условие че е запознат с това, че синът му е бил наказан да изкупва кармичните дългове на баща си. В противен случай Симо, ще си спи спокойно.
PM
Top
gеorgi_nz
Публикувано на: 16.8.2008, 21:56
Quote Post


Отдаден
*******

Група: Участници
Съобщения: 1 384
Участник # 76
Дата на регистрация: 10-August 05



QUOTE (0tolerance @ Aug 16 2008, 07:41 PM)
[QUOTE=Bogatir,Aug 16 2008, 07:25 PM]
Надявам се силно дървото да се възстанови от пораженията от Ягуара на Кардам и да продължи да си расте живо и здраво...

И аз за това се моля - за невиното същество:дървото.
Понеже дъртия пергишин - цареподобието е крал, крал... и от това хиляди онкоболни не са си получилии лечението и са умрели, както и хиляди старци са умрели от недохранване и нелечение.

Та чифутското семейство на цареподобието не са невинни, те са погубили хиляди расови Българи. Такива дето за тях за гои.
И като съпоставя хилядите принудително умъртвени българи, както и техните хиляди деца отровени от наркотици - на фона на някакъв си чифут-мелез със синя кръв и неустановена порода , какво че се е блъснал в горкото дърво?
Тангра да му решава съдбата.

Дори утре на изгрев Слънце ще отправя специална молитва към моя Бог за този жид Кардам , каквото е заслужил - Тангра да му го даде!


--------------------
????? ????????? ????, ????? ? ???????????!
?????? ?? georgi_nz
PMEmail PosterUsers Website
Top

Topic OptionsСтраници: (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll

 

Нови участници
trened 7/9/2023
ддт 5/2/2022
mita43c 5/12/2021
Krum 20/9/2020
Lucienne71 21/4/2020